Simţim, după unele despărțiri, că cea mai grea pierdere nu este relația ȋn sine, ci identitatea pe care am construit-o în interiorul ei.
Cine mai sunt eu acum?
Simţim, după unele despărțiri, că cea mai grea pierdere nu este relația ȋn sine, ci identitatea pe care am construit-o în interiorul ei.